Przejdź do głównej treści

Łatwe czyszczenie

 • Czym (nie) czyścić baterie

  Czym (nie) czyścić baterie

  Nowa łazienka cieszy oko. Wszystko lśni i błyszczy. Jak zachować to doświadczenie tak długo, jak to możliwe? I jak wesprzeć długotrwałą, bezawaryjną funkcjonalność wyposażenia? Kluczem jest regularna i delikatna konserwacja. A ponieważ baterie są jednymi z najbardziej obciążonych w domu, przeanalizujmy, co jest dla nich mile widziane, a co im zaszkodzi.

   

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jak czyścić wannę?

  Jak czyścić wannę?

  Brudna wanna to koszmar dla każdego, kto musi sprzątać swój dom. Nie chcesz przecież psuć sobie relaksującej kąpieli widokiem osadu z kamienia, rdzy czy spleśniałych fug i zagnieceń. W dzisiejszym artykule podpowiemy, jak szybko i łatwo pozbyć się tych uciążliwości oraz jak wyczyścić wannę, by wyglądała jak nowa!

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jak wyczyścić deskę sedesową

  Jak wyczyścić deskę sedesową

  Utrzymanie czystości w łazience jest jednym z filarów naszego zdrowia. To właśnie tutaj występuje największe ryzyko rozwoju niepożądanych mikroorganizmów. Wpływ na to ma również wilgotne środowisko. Jak skutecznie czyścić deskę sedesową?

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jak wyczyścić zatkaną toaletę

  Jak wyczyścić zatkaną toaletę

  Kłopoty często pojawiają się wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy. Tak samo jest z toaletami, które najczęściej zatykają się wtedy, gdy jest to najmniej wygodne. Ważne jest jednak, aby zachować zimną krew i nie panikować. Przedstawimy kilka prostych trików, które pozwolą rozwiązać ten irytujący problem.

  CZYTAJ WIĘCEJ
Do góry