Przejdź do głównej treści

Simplehuman

Simplehuman

Simplehuman koncentruje się na produktach, które czynią nasze życie w domu przyjemniejszym, wydajniejszym i łatwiejszym. Kładzie nacisk na wysokiej jakości materiały, nowoczesną technologię i zrównoważony design. W przypadku akcesoriów łazienkowych koncentruje się również na podniesieniu standardu higieny w domu poprzez bezdotykowe dozowniki mydła w płynie. Dzięki praktycznym półkom prysznicowym efektywnie wykorzystuje przestrzeń i zapewnia przyjemną organizację swoich potrzeb związanych z myciem. W ofercie znajdują się także lustra z doskonałym, niezakłóconym odbiciem, które mają również wbudowane oświetlenie dzienne. 

Marka Simplehuman koncentruje się również na środowisku kuchennym, oferując uchwyty na ręczniki papierowe, ociekacze do naczyń i uchwyty na gąbki. Seria koszy na śmieci zachwyci Cię nie tylko szerokim asortymentem i wariantami konstrukcyjnymi, ale także imponującym rozwiązaniem higienicznym, które pamięta również o obróbce powierzchni. Znajdziesz tutaj kosze na śmieci do zabudowy i wolnostojące. Niektóre warianty są sterowane głosem i ruchem lub posiadają dozownik zapasowych worków. 

Seria dla Twojej łazienki

Seria dla Twojej kuchni

Můžete nám důvěřovat
Możesz nam zaufać

Niezależnie od tego, czy urządzasz jedną łazienkę, czy pięć. Wszystkim oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również specjalne rabaty dla klientów hurtowych

Spolupráce se zavedenými značkami
Współpracujemy z uznanymi markami

Współpracujemy wyłącznie z markami o długiej tradycji i sprawdzonej niezawodności.ci.

S nákupem vám poradíme
Możemy doradzić przy zakupie

W naszym zespole mamy konsultantów technicznych, którzy doradzą przy zakupie.

Nejširší nabídka skladem
Mamy pełne magazyny

Czy wiesz, że każdego dnia nasz magazyn opuszcza około 2500 przesyłek?

Do góry