Przejdź do głównej treści

Reming

Reming

Firma Reming może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy ze stalą nierdzewną, stalą, szkłem i aluminium. Swoją działalność rozpoczętą w 1990 roku dzieli na trzy główne obszary. Pierwsza grupa to produkcja metalowa ze stali i stali nierdzewnej, druga część koncentruje się na realizacji nietypowych prac, takich jak szklane baseny lub otwierane dachy budynków, a trzecia grupa obejmuje produkcję aluminiowych wypełniaczy otworów. W procesie produkcji Reming wykorzystuje nowoczesną technologię, innowacyjne podejście i ponadczasowy design.

Ogromny potencjał firmy tkwi również w samych zakładach produkcyjnych, które są rozmieszczone tak, aby każdy sektor miał swoje własne pomieszczenia i aby nie było wzajemnych negatywnych wpływów. Ponieważ w produktach kładziemy duży nacisk na funkcjonalność i bezpieczeństwo, w naszej ofercie znajdziecie Państwo wyłącznie wysokiej jakości, praktyczne składane siedziska ze stali nierdzewnej o nośności do 200 kg. Wszystkie produkty spełniają surowe normy krajowe i międzynarodowe. Unikalny design produktów i ich projekt techniczny są chronione przez Urząd Własności Przemysłowej.

Seria dla Twojej łazienki

S nákupem vám poradíme
Możemy doradzić przy zakupie

W naszym zespole mamy konsultantów technicznych, którzy doradzą przy zakupie.

Můžete nám důvěřovat
Możesz nam zaufać

Niezależnie od tego, czy urządzasz jedną łazienkę, czy pięć. Wszystkim oferujemy atrakcyjne ceny. Oferujemy również specjalne rabaty dla klientów hurtowych

Nejširší nabídka skladem
Mamy pełne magazyny

Czy wiesz, że każdego dnia nasz magazyn opuszcza około 2500 przesyłek?

Spolupráce se zavedenými značkami
Współpracujemy z uznanymi markami

Współpracujemy wyłącznie z markami o długiej tradycji i sprawdzonej niezawodności.ci.

Do góry